Get Work

Spordiennustused – viis müüti, mis ei kao

Hämmastav on see, kuidas allpool nimetatud müüdid endiselt avalikus ruumis ringlevad ning aina leidub uusi inimesi, kes neid õigeks peavad. Kogusime need kokku, et lugejatele selgitada, kuidas asjalood tegelikult on.

 

  1. Kihlvedude korraldajad teavad salajast informatsiooni, mistõttu enamasti ka võidavad. Täielik jama. Muidugi on kihlveokontoritel nagu ka kasiinodel oma eelis mängija ees, ent kui harilike kasiino mängude puhul on kindel tõenäosus, mis tulemus võidab, siis spordi puhul see puudub. Tulemus sõltub nii sportlaste võimekusest kui ka paljust muust, mida kihlveokontorid analüüsivad.
  2. Parem on teha suuri panuseid. See on ebaloogilisuse jäätipp, mis ometi aastast aastasse levib. Suurtele summadele panustamine on sama lihtne või keeruline kui väikestele. Teie rahakoti paksusest ei sõltu vähemalgi määral see, millise tulemuse sportlased lõpuks teevad. Suure raha panustamine on lihtsalt suurem risk teile endale.
  3. Kihlveokontorid on mängijatest targemad. Seegi on müüt, mida hoiavad vahest elus kihlveokontorid ise, lootes pisut segadusse ajada neid, kes kihlvedudega alles algust teevad. Tegelikult ei pruugi kihlveokontori poolt kõrgeks hinnatud koefitsient üldsegi tähendada, et tegu on favoriidiga ning et selle järgi panustades on võiduvõimalus suurem.
  4. Interneti kihlveoportaalid võivad võitude väljamaksmist blokeerida või piirata, kui mängija liiga tihti ning liiga suuri võite teenib. Kellelegi ei meeldi kaotada, olgu siis mängijale või kihlvedude korraldajale. Eks igaüks püüavad oma kaotuseid piirata nii kuis saab, ent netikasiinod ei saa mitte mingil moel piirata seda, kui mängijal hästi läheb.
  5. Pikas perspektiivis ei ole võimalik spordiennustustega võita ning mida rohkem mängid, seda rohkem jääd sõltuvusse. Oleme ausad – spordiennustused ei ole päris sama asi, mis teised hasartmängud, olgugi, et neid ühte patta pannakse. Küll on aga spordiennustustel võidu saamine palju keerulisem ning riskantsem, kuna nõuab head analüüsioskust ning lõpuks sõltub tulemus inimestest ja mängijatest, mitte täringust.