Get Work

Päris inimeste kaasamine netikasiinodesse

Praegu ei vaidle enam keegi vastu, et sisseostude tegemine ning meelelahutus kolib üha enam internetti. See tendents on silmnähtav ka kasiinomaailmas, kus klassikalised kasiinod on oma suure majandusliku kasvu lõpetanud, ent populaarsust kogub netikasiino, mis on palju lihtsamini kättesaadav. Paljud klassikaliste kasiinode, hasartmängude ning kihlveokontorite pidajad on juba ammu end kasiino internetis sisse seadnud ning tegelevad nüüd sellega, et ka netikasiinos puutuksid mängijad kokku päris diileriga, mitte üksnes programmiga, kuigi see juhib mänguprotsessi põhimõtteliselt sama hästi.

 

Internetis päris töötajate kasutamisel on kaks peamist põhjust. Esiteks ei soovi suur osa mängijatest kaotada autentset kasiinotunnetust, kus diiler uhketes ruumides mängu juhib ning meeldiva atmosfääri loob. Paljud mängijad peavad just tunnetust peamiseks ning üksnes arvutiprogrammis nuppudele klikkimine meenutab neile lihtsalt järjekordset arvutimängu ja võtab kogu põnevuse ära. Seetõttu püüavad kasiinoportaalid teha nii, et tavakasiinode tunnetus kaduma ei läheks. Loomulikult ei asenda ekraan kasiinoruume täielikult, ent ka tavapärased kasiinod pole kuskile kadunud ning soovijad saavad ka neid külastada. Ilmselt võidavad mõlemad pooled, kui kasiinode teenused on laiemalt kättesaadavad. Nii saab õige kasiinotunde kätte igas maailma nurgas viibides, kui üksnes on olemas netiühendus. See võimaldab ka kaugel viibivate sõpradega kvaliteetselt aega veeta.

 

Teiseks, lisaks õigele tundele annab inimese kohalolu võimaluse kasiinos toimuvatel protsessidel paremini silma peal hoida. Mõnda kriitilist ja pessimistlikku mängijat võib olla väga raske veenda, et kasiino tegevust imiteeriv arvutiprogramm on programmeeritud samal põhimõttel nagu käib mäng tavapärases kasiinos. Inimese osavõtt muudab kogu protsessi paljude mängijate jaoks usaldusväärsemaks. Muidugi peavad ka üksnes programmidele tuginevad mängud töötama ausalt – see on isegi seadustega kindlaks määratud. Ent läbi videopildi nähtav diiler annab siiski midagi juurde. Kui kaarte segatakse ja jagatakse või nähakse pallikest rattal veeremas, tekib ju tunne, et mäng on ehe mitte imitatsioon. Küllap jagub ikka mõni, kes arvab, et kasiino püüab neid petta, ent selliseid inimesi leiab ka harilikes kasiinodes.