Get Work

Parimad Live Pokkeri ja Online Pokkeri mängijad läbi aegade

Kes on ajaloo parim pokkerimängija? Selle peale tuleks pokkerisõpradelt kindlasti palju erinevaid vastuseid, olenevalt, kes on kelle lemmik. Vaatamata personaalsetele eelistustele, ei saa me aga numbritest mööda vaadata – lõpuks loeb edetabelis ikkagi see, kes on oma karjääri jooksul rohkem raha teeninud.

Paraku on numbrid siiski need, mille järgi saab sellist talenti mõõta. Tahaksingi täna teha ülevaate nendest andekatest inimestest, kes on pokker online ja live pokkeri maailmas tuntud igale endast lugupidavale pokkerifännile.

Negreanu, Seidel ja Esfandriani Pokker Online ja Live Pokkeri läbi aegade teenitud rahalisti tipus

Sellest ajast peale, kui pokkerimängijaid hakati nende läbi aegade võidetud rahasummade järgi listidesse panema, kardeti, et sinna hakkavad sattuma ka igasugused “ühe hiti imed” nagu näiteks seda oli Jamie Gold, kuid pokkerieliit ei lasknud sellel siiski juhtuda ja parimad mängijad on korduvalt ja korduvalt tõestanud, miks just nemad on läbi aegade parimad pokker online ja live pokkeri mängijad.

Daniel Negreanu on hetkel pokkeri aegade suurima võidusummaga mängija üle $34 miljoniga ja ta on üks pingsamalt jälgitavaid pokkerimängijaid üldse.

Talle järgneb väikese vahemaaga Erik Seidel, kes 2016. aastaga ületas oma võitudega $30 miljoni piiri ja praeguseks on tema arvel 33 miljonit dollarit. Ka tema sisenes pokkeriareenile kaua enne seda, kui pokker online üldse võimalikuks sai. Ta on olnud viimastel aastatel üliedukas ja igas mängus, kuhu ta siseneb, on võidupank tal suure tõenäosusega ka lõpuks peos.

Antonio Esfandiari – $27 miljonit läbi aegade võite. Tema esimene miljoni dollari skoor oli 10 aastat tagasi LA Poker Classic turniiril. Ta on Iraani päritolu ja hetkel elab USA-s. Tema senise karjääri tipphetk oli 2012. aastal, kui tal õnnestus võita maailmatippude turniiril The Big One for One Drop pokkeriajaloo suurim auhind – üle $18.3 miljoni.

Fedor Holz – $26 miljonit. Saksa päritolu 24 – aastane noormees tõusis areenile 2014. aastal ja sellest ajast peale peetakse teda üheks maailma tugevaimaks pokker online ja live pokkeri mängijaks.

Phil Ivey – $23 miljonit. 38 – aastane ameeriklane alustas pokkerimänguga juba alaealiselt, kui tal õnnestus New Yersey kasiinodes aliase “Jerome” all mängimas käia. Nüüdseks on ta pokker online maailmas tuntud nimi ja maailma top 5 listi kuuluv mees, samuti tuntud kui pokkeri Tiger Woods.

Neile järgneb veel terve seltskond tugevaid tegijaid, nagu näiteks John Juanda – $23 miljoni, Phil Hellmuth Jr. – $21 miljoni, ja Sam Trickett – $20 miljonilise läbi aegade võidusummaga. Need numbrid on pidevas muutumises ja kes teab, kes neist meestest juba järgmisel aastal pokker online maailma esiviisikusse kuuluda võib. Põnev on see maailm igal juhul ja eks endalgi ole väike unistus kunagi suurematele turniiridele välja jõuda. Eks näis, kas see jääb vaid unistuseks või mitte. Aga soovin ka teile suurelt unistamist ja õnne pokkerimängus!