Get Work

Mis on spordikihlveod ja kuidas neis osaleda?

Kuuldes sõna “hasartmängud”, tulevad paljudele kõigepealt pähe kasiinod koos mänguautomaatide ning suurte rahasummadega, kuid vähem teatakse, et ka spordipanused on üks hasartmängu liike.

Spordipanuseid tehes saad oma ennustuse panna kõiksugustele erinevatele mängu aspektidele, lisaks lõpptulemusele näiteks ka erinevate mängijate tulemusele. Võidusumma sõltub erinevatest faktoritest – koefitsiendist, tulemusest ning panuse suurusest.

Spordipanuseid võib teha nii erinevates online-portaalides, spordibaarides kui ka kodus sõprade või tööl kolleegide vahel. Paljud valivad esimese variandi, kuna hasart on suurem ning võimalus rahasummat võita samuti parem.

Spordipanused internetis

Elades tehnoloogiliselt arenenud ajal, on suur osa igapäevateenustest olemas ka internetis. See võimaldab meil teha kodunt väljumata palju rohkem asju, kui varem kodunt väljagi minnes. Ka spordipanuseid saab lisaks kasiino ja spordibaaridele teha internetis. Internetis on spordibaarid muutunud väga populaarseks ning ühtlasi on need ka turvalised.

Eestis on hasartmängud lubatud 21 aasta vanuselt, mistõttu tuleb spordiportaaliga liitudes tõestada oma vanust. Pettuste riski vähendamiseks võib ühel inimesel olla vaid üks konto. Oma mängukontole tohib raha juurde lisada ainult selliselt pangakontolt või krediitkaardilt, mis on registreeritud samale nimele. Sellised reeglid on kehtestatud, et virtuaalsed kontod, kust käib läbi rohkelt raha, oleksid turvalised.

Kuidas osaleda?

Paljudele näib, et spordipanused sõltuvad ainult õnnest ning lõpptulemust võib ette näha vaid juhuslikult või spordist väga palju teades. Tegelikult peitub tulemuste ettenägemise taga tihti strateegia ning põhjalik statistiline analüüs. Teema kohta võib leida raamatuid, millest leiab soovitusi selle kohta, kuidas edukamalt panustamises osaleda ning suurema tõenäosusega võita.

Panus peab olema põhjendatud ning loogiline, et suurendada võiduvõimalust. Enamasti on paika pandud kindlad väiksemad ja suuremad panused ning aeg, kuni milleni oma panust teha võib. See aitab prognoosida ka oodatava võidu summat. Kui teete panuseid harva ning oma lõbuks, siis pole statistikal panuse tegemisele olulist tähendust, kuid kui olete hasartne inimene ning spordipanused on teie kirg, siis ei tule väike uuring ja analüüs teile kahjuks.