Get Work

Videopokker pakub põnevust ka algajatele

Pokkeri mängimine võib esmapilgul huvilisele tunduda väga keerukana ja seetõttu julgust kogenud mängijatega samasse lauda istuda tihti ei ole. Tegelikult aga niivõrd tagasihoidlik pole kindlasti tarvis olla, sest heaks lahenduseks võib osutuda videopokker! See loob justkui hea ülemineku tavalise pokkeri ja slotimängude vahel ning pakub head võimalust mängu harjutamiseks.

Mängu põhialus on lihtne. Reeglid on praktiliselt samad kui tavalises pokkerimängus, kuid sulle vastu mängib arvuti. Mäng kulgeb kiiremini, kuid saad tempot ka ise valida ja rahulikult mõelda. Videovariant on justkui päris pokkeri sugulane – sarnane, aga siiski omanäoline.

Videopokker ja selle põhimõte

Kui valid kasiinos mängimiseks pokkeriautomaadi ja teed panuse, siis jagab mäng sulle 5 kaarti. Nüüd on sul võimalus mõned neist soovi korral välja vahetada ja teisi hoida. Kui teed valiku, siis järgmisena näedki, kuidas see „käsi“ lõpeb – kas sa võitsid midagi, kui palju ja millise kaardikombinatsiooni suutsid luua.

Võidusumma suurus sõltub asjaolust, kui tugeva „pokkerikäega“ sa võitsid, muidugi ka sellest, millisel automaadil parasjagu mängid. Ka erinevad kasiinod pakuvad eri suuruses väljamakseid. Peamine on aga see, et kõik pokkeri kombinatsioonid on samasugused kui tavapokkeris.

Võidusummad – kui suured?

Eks huvitab iga mänguhuvilist peamiselt see, kui suuri võidusummasid on võimalik selle mänguga saada?

Nagu kirjeldatud, siis oleneb võit kaardkombinatsioonist, seega mida tõhusamalt tead reegleid, seda suuremad võidud võivad sinuni jõuda. Kuigi video pokker põhineb tugevalt juhusele ja õnnele, saad sa siiski juhust veidikenegi endale kasulikus suunas mõjutada. Kindlasti enam, kui on võimalik lotomängude puhul, kus ei ole strateegiatel mingit rolli.

Peale erinevate võidukombinatsioonide on võimalik suurvõite saavutada ka mõnede haruldaste kombinatsioonidega, üks neist on näiteks Royal Flush. Sarnaselt sloti-automaatidele on olemas ka progressiivse jackpoti’ga pokkeriautomaate, mis analoogselt slottidele annavad ohtralt võiduvõimalusi näiteks jackpot’i kaudu.

Mainimata ei saa jätta ka duubeldamisvõimalust, mis tähendab, et võidusummasid saab soovi korral kahekordistada. Sõltuvalt automaadist on duubeldamise reeglid erisugused. Mõnel juhul saad näiteks valida, kas järgmine kaart pakist tuleb must või punane. Kui läheb täppi, siis võidusumma kahekordistub. Seega tulusaid võimalusi kahtlemata leidub.

Strateegiad

Automaadis mängitava pokkeri muudab sedavõrd unikaalseks fakt, et see on üks neist vähestest kasiinomängudest, mida saab hea mänguoskusega veidi üle kavaldada. See ei tähenda kaugeltki, et kuulsad pokkerimängijad kõik selles mängus ainuüksi võidaksid. Tegemist on siiski üldplaanis ju õnnemänguga, mis põhineb juhusel ja seega tulemusi täpselt ennustada ei ole võimalik.

Teades aga mõnda pokkeri strateegiat, siis saab pisut oma võimalusi suurendada. Iga kord on ju tarvis teha oluline otsus, millised kaardid sa jätad endale ja millised vahetad uute vastu. Kui sul on „pokkerikäed“ äärmiselt põhjalikult selged, siis oskad sa kiirelt mõelda, milline on parim otsus, mis koostöös õnnega võib sulle tuua rõõmustava võidusumma.

Mängides aga suvaliselt ja teadmata väga palju klassikalisest pokkerist, siis sinu tõenäosus võita üha väheneb ja võib-olla oleks sul rohkem võimalusi hoopis slotiautomaatidega mängides.

Pokkeriautomaadis mängimine sobib sulle hästi, kui: 

  • Naudid mänguautomaatide lihtsust, kuid tempokat mängu;
  • Sul on teadmisi ja tahad neid enda kasuks tööle panna;
  • Jumaldad pokkerit, kuid ei armasta mängimist koos teistega;
  • Vajad vaheldust.

Kui tavalise pokkeri tarbeks tuleb paigaldada arvutisse tarkvara, siis videopokker on mängitav ka veebilehe vahendusel. See on vaid mõne kliki kaugusel. Lahe, kas pole!