Get Work

Minu esimene kasiinoskäik

Teistes riikides ei peeta kasiinoskäimist mingiks hulluks või hukkamõistu väärivaks teoks. See on läänes sarnane kui teatris või kontserdil käimine, aga meil on see justkui mingi sõltuvushaiguse indikaator. Küllap paljud ei teagi, et ka loteriid ning loosimised on tegelikult hasartmängud.

 

 

 

Pensionäride seas kõrges hinnas bingo loto on ju ka hasartmäng. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Soovin jagada oma esimest kogemust kasiino külastamisest. See oli minu sünnilinnas, kus tahtsime vanade sõpradega vahelduseks midagi uut proovida.

 

Esimesed muljed

 

Kasiinosse sisenedes tervitades meid lahke olemisega naine, kes küsis, kas oleme seal juba varem käinud ning kas meil on ehk kliendikaart. Ütlesime, et tulime siia esimest korda, misjärel pidime end teenindaja abil registreerima. Nõustusime tegema kliendikaardi, mille abil olla võitude väljavõtmine mugavam. Saime ka viieeurose boonuse, mida igas mängus kasutada võis.

 

Edasi suundusime mänguvalikuga tutvuma. Kasiinos sai laua taga mängida blackjacki, oli hulk mänguautomaate, ruletilaud (rulett), võis teha spordiennustusi ning nii mõndagi veel.

 

Baaris saime ühe joogi tasuta ning võisime muudki tellida. Kasiino avaras ruumis valitses minu meelest vägagi meeldiv ja sundimatu atmosfäär. Ühtegi miinust ei oskakski kohe välja tuua, vahest see omapärane aspekt, et kasiinos pole aknaid. Aga eks maailmast äralõikamine on mõnel puhul just hea ja vajalik.

 

Mida tegin?

 

Võttes arvesse seda, et pole hasartmängudega veel kuigi tuttav, mängisin seda, mis paistis kõige arusaadavam – mänguautomaate. Nojah, seda võib teha ka igas teises maailma kasiinos, aga toona lihtsalt ei osanud ma veel blackjacki mängida ning ükski teine asi otseselt ei köitnud. Ei osanud ka ühelegi spordivõistlusele panust teha.

 

Tuleb tunnistada, et mu sõpradel läks tol õhtul paremini kui minul, aga see ei tähenda, et ma poleks tahtnud kasiinosse oma jalga edaspidi mitte tõsta. Ma järeldasin, et kasiino võib olla suurepärane meelelahutus ja ajaviide.

 

Kui soovite kasiino pakutavat nautida ning mitte kogeda frustratsiooni, seadke endale eelarve ning nautige erinevaid mänge. Alati on võimalik teha väike paus ning kohvi või mõnd kokteili juues jõudu koguda.