Get Work

Mänguautomaatide suurimad võidud

Kasiinosid oleks raske ette kujutada ilma mänguautomaatideta. Kui poleks automaate, poleks ka kasiinosid. Ühtlasi ei oleks neid suurepäraseid lugusid sellest, kuidas inimesed on täiesti ootamatult oma võidud saanud.

Näiteks üks 71-aastane daam lendas regulaarselt kodust Havai saartel puhkusele Las Vegasesse. Ta mängis paar tundi ning tema eelarve oli ligikaudu 100 dollarit. Kuid siis… sai ta 9 miljoni dollari suuruse võidu. Ilus!

 

See on vaid üks lugudest nende õnnelike kohta, kelle elusid on muinasjutuline võit hetkega muutnud.

 

Täielik juhus

 

Kasiinosid (optibet) ning nende mänge kasutatakse väga tihti aja parajaks tegemiseks. Just seda tegi üks noormees, kes ootas oma lemmiku korvpallimeeskonna mängu. Selle aja jooksul õnnestus tal aga saada Las Vegase ajaloo üks suurimaid võite – 39 miljonit USA dollarit. Omapärane on see, et mees ei võtnud võiduraha välja korraga, vaid soovis järgnevad 25 aastat saada aastas 1,5 miljonit. Tark tegu, kuna leidub palju näiteid inimestest, kes on oma võidu täiesti ebapraktiliselt ära kulutanud ning pärast lühikest aega kõigest ilma jäänud.

 

Mängivad ka miljonärid

 

Selge see, et hasartmängud pole vaid neile, kes suurest rahast ainult unustavad. Ka jõukatele meeldib panuseid tehes põnevust tunda. Nemad peavad selleks aga tegema väga kõrgeid panuseid. Üks Austraalia miljardär käis tihti Las Vegase kasiinodes puhkamas. Ühel reisil 1997. aastal võitis ta 20-40 miljonit dollarit (ta ei pidanud täpset arvet) baccarati ning blackjacki mängides. Käivad kuuldused, et ta andnud kellelegi miljoni euro jagu jootraha. Kahe aasta pärast olnud ta kaotanud aga 30 miljonit ühes Londoni kasiinos.

 

Õpime terve elu

 

Kas olete märganud, et suuri võite saavad tihti vanemad inimesed? Üks kuuekümne aastane naine võitis kord 680 000 dollarit. Kuid selle asemel, et summat välja võtta ning ära kulutada, jätkas ta mängimist ning paari kuu pärast oli sellest saanud juba 27 miljonit.

 

Postiljonist miljonär

 

Üks postitöötaja võitis kord 11 miljonit populaarse USA mänguga Megabucks. Hiljem kirjutas ta raamatu selle kohta, milliseks muutus tema elu pärast raha kätte saamist. Raamat rääkis depressioonist, paranoiadest ja kõigest muust, mis temaga pärast võidu kättesaamist juhtus. Mida teie asjast arvate?