Get Work

Kas tasuta kasiinoboonused on täielik bullshit või on neist päriselt kasu?

Kas tasuta kasiinoboonused on täielik bullshit või on neist päriselt kasu?

 

Kindlasti oled märganud, et suurejoonelised tasuta kasiinoboonused on miski, mis käib online-kasiinoga tihedalt kaasas. Kas see tundub sulle huvitav ja meelitav, kuid samal ajal ka kahtlane? Kas tõesti on võimalik asuda kasiinos mängima nõnda, et sul on võimalus suuri võite saavutada ja sa ise ei pea oma raha selleks välja käima? Ühesõnaga – kas tasuta kasiino boonused on täielik bullshit või on neist päriselt kasu? Räägin sulle kohe, mis mina sellest arvan.

Enamik Eesti veebikasiinodest pakub uutele mänguhuvilistele esimesel sissemaksel boonust. Olemasolevatele mängijatele võimaldatakse aga lojaalsusboonust.

Veebikasiinod annavad sulle n-ö tasuta raha, kuid minu kogemus ütleb, et arvestada tuleb variandiga, et tõenäoliselt võib kuskil olla mingi konks. Täiesti tasuta kasiino boonused ehk päris piiranguteta raha on pigem erand, mida esineb harva.

 

Kuidas tasuta kasiinoboonused täpsemalt toimivad?

Kõige levinum variant on, et boonuse saamiseks on tarvis teha sissemakse. Boonuse liigi põhjal lisatakse sissemaksele automaatselt juurde mingi summa, enamasti 50%–200% sinu makstud summast ja kuni teatud piirini.

Lihtsamalt öeldes tähendab see seda, et iga sinu poolt sisse makstud euro kohta paneb kasiino omalt poolt juurde (kindla protsendi ulatuses) boonusraha.

Millal ma boonusrahast kasu saan?

Mäletan, et kui ma esimesi kordi online-kasiinosse mängima asusin, siis ei saanud ma kohe väga täpselt nende boonuste olemusest aru. Ma ei teadnud, et boonusraha ei saa otsekohe endale kanda. Tegelikult on tarvis see enne mitmeid kordi läbi mängida. Kui nüüd järele mõelda, siis on see ju loogiline, sest ilma mingite piiranguteta oleks boonused lihtsalt raha, mis internetis ripub ja mille saab kas või ilma mängimata endale kanda.

Olenevalt kindla boonuse tingimustest, tuleb boonus enamasti läbi mängida 25–50 korda. Kõik need tingimused on tavaliselt kirja pandud boonuspakkumise juures ja neid tuleb kindlasti lugeda.

BOONUSE LÄBIMÄNGIMISE NÄIDE:

Toon ühe lihtsa näite. Oletame, et boonusel on nõue, et see tuleb enne 30 korda läbi mängida, kui boonus ja sellega võidetud raha muutub n-ö pärisrahaks. Kui minu sissemakse suurus oli 100 eurot, siis sain juurde veel 100 boonusraha. Minu kontol on nüüd kokku 200 eurot.

Kuna boonusraha tingimused ütlevad, et see tuleb 30 korda läbi mängida, siis minu jaoks tähendab see reaalselt seda, et pean mänguautomaadil tegema 30 x 100 ehk 3000 euro eest panuseid.

Seda näidet vaadates tundub tõesti, et kasiinoboonused on tegelikult üks paras bullshit. Boonusega päriselt võitmine ja raha endale kandmine on tehtud justkui vägagi keeruliseks.

Rääkides enda kogemustes ja sellest, mis mina arvan, siis võin kinnitada, et mul on nende boonustega läinud nii ja naa. Paar korda on boonusraha aidanud saavutada päris suuri võite ja läbimängimise tingimus sai täidetud nagu märkamatult. Samas on mul ka kehvemaid kogemusi, kus boonusraha sulas kiirelt ja takkaotsa ka minu enda sisse makstud raha. Seega eks palju oleneb mänguõnnest – seda kas parasjagu on või ei ole.

Kui sa boonusraha ei soovi …

Hea on teada, et boonust ei pea tingimata kasutama, kui sa ei soovi.

Juhul, kui sa tahad kasiino boonusest loobuda, siis on enamasti mõistlik teha seda kohe. Uuri konkreetsest internetikasiinost, kuidas boonusest loobuda või see katkestada. Kui sa vastust ei leia, siis on võimalus paluda abi klienditoelt.

Üht raudset vastust, kas tasuta kasiinoboonused on täielik jama või mitte, ma sulle anda ei saa. Minu kogemuse põhjal on tegemist pigem õnnega – seda kas on või ei ole.