Get Work

Internetikasiinode salajased kitsaskohad  

Kuigi internetis kasiinomängudega alustamine võib esmapilgul näida keeruline, siis pisut süvenedes avastate te väga palju uut. Ilmselt leiate, et huvitavaimad mängud on justnimelt need, mis panevad endamisi mõtlema ning arvutama.

 

“Kas võiks miski olla meeldivam!” hüüate mõne estraadilaulu sõnu korrates kindlasti, kui juhtute kasiinos esimese suure rahasumma võitma. Mõelge, mis tunne oleks näha oma ekraanil mitmekohalist võidusummat. Küllap suudleksite ekraani, nagu paljud enne teidki teinud on.

 

Mis on aga järgmine samm, kui esmane erutus on möödunud? Küllap sooviksite raha kiiresti oma kontol näha, et see kasutusse lasta. See on parim variant, kuigi paljude erutus ei lahtu ning võidetud raha mängitakse maha. Millele tuleks aga raha väljavõttes tähelepanu pöörata?

 

Kui soovite näiteks välja võtta kasiinoportaali  (optibet) kingitud helde boonuse, ei tule sellest midagi välja. Pea kõigil kingitud boonustel on oma nõuded, mis tuleb enne väljavõtmist täita. Enamasti tähendab see, et raha tuleb kindlas ulatuses mängudes käibesse lasta.

 

Enne panuste tegemist tasub tutvuda ka minimaalsete ning maksimaalsete väljamaksete limiidiga. Iga kasiino puhul on need erinevad. Näiteks on enamikes kasiinodes minimaalne väljamakse suurus kümme eurot. Seega võidetud viie euroga ei saagi midagi teha.

 

Väljamakse hilineb või jääb tegemata, kui kasiinole on esitatud valed või puudustega andmed või dokumendid. Ärge arvake, et suudate kasiinot petta. Kasiinode tegevust piirab karm seadusandlus, mis erandeid ei tee. Mäng käib avatud kaartidega. Selleks, et oma litsentsi säilitada, peab kasiino iga mängija identifitseerima. Ranged nõuded on seatud selleks, et hoiduda rahapesust ning muudest skeemitamistest.

 

Enamasti nõutakse passi või ID-kaardi skanneeritud versiooni ning vahel ka andmeid pangakonto omaniku kohta. Õigete dokumentide esitamisel üldiselt probleeme ei teki. Kui aga teie tehtud dokumendifotod on ebaselged või udused, siis need netikasiinole ei sobi. Seetõttu tasubki kõik dokumendid esitada skanneeritud kujul.