Get Work

Eesti online kasiinod – milline neist valida?

Mida võiks online kasiinode kohta teada?

 

Võimalik, et internetikasiino on paljude jaoks ikka veel uudne asi, mille kohta ei oska kindlalt arvata, kas seda usaldada või mitte. Hajutame aga pisut kahtlusi ja räägime lähemalt, mida võiks online kasiinode kohta teada. Kui oled alles selle teekonna alguses, siis ootab sind ees palju põnevust. Kirjeldame täpsemalt, kuidas Eesti online kasiinod töötavad ja mida nende puhul võiks silmas pidada.

Internetikasiino – mis see on?

Nagu juba nimigi ütleb, siis tegemist on tavapärase kasiinoga, mis on virtuaalne ehk internetipõhine. Kuid selles kasiinos saab täpselt samamoodi mängida mitmesuguseid hasartmänge, mis on n-ö maapealses kasiinos mängijatele juba tuttavad – näiteks rulett, Blackjack, pokker ja muidugi slotiautomaadid.

Online kasiinod jagunevad peamiselt kahte liiki:

  • Kasiinod, milles mängimiseks on tarvis omale arvutisse laadida tarkvara. Näiteks on sageli olemas spetsiaalne pokkeritoa tarkvara, mille helikvaliteet ja visuaalsed võimalused on suurepärased ja võimaldavad saada nauditava mängukogemuse.
  • Teine liik tähistab kasiinosid, mis tegutsevad täielikult brauseri vahendusel. See tähendab, et arvutisse midagi laadima ei pea, vaid saab mängid veebilehitseja kaudu. Lisaks on mitmetel kasiinodel ka nutitelefonis töötav leht, mistõttu saab veelgi mugavamalt mängida.

Kas Eesti online kasiinod on turvalised?

Internetis leidub kõike ja olgu tegemist veebikaupluse või kasiinoga, kindel on see, et leidub hea mainega kohti, kui ka mitte väga hea mainega veebilehti. Kindlasti tasub uurida, kas sinu valitud kasiino on riiklikult heaks kiidetud. Enne päriselt mängima asumist tasub muidugi ka kontrollida, kas ja missuguseid turvameetmeid konkreetses kasiinos rakendatakse. Mainekad ja edukad kasiinod teavad suurepäraselt, et klientidele on äärmiselt tähtis, et mängurõõm oleks hästi turvatud. Seega tasub kodulehti lähemalt uurida ja vaadata, mida turvalisuse kohta kirjutatud on. Kas turvalisusse on panustatud ja kas kliendile antakse sellest ka teada?

Millised internetikasiinod on legaalsed

Vahel võib tekkida küsimus, kas internetikasiinod on üldse lubatud asjad? Tänapäeval saab kinnitada, et on küll, sest kahtlase mainega kohad enamasti blokeeritakse kohe. Eesti kasiinode puhul on oluline faktor see, et kas konkreetsel asutusel on Maksu- ja Tolliameti luba selleks, et internetis kasiinomänge korraldada. Igati seaduse põhjal tegutseval kasiinol on kohustuslik litsentsi olemasolu, mille põhjal ta tohib internetis hasartmängude pakkumisega tegeleda.

Kui valid pädeva tegevusloaga kasiino, siis saad olla rahulik, kuna tead kindlalt, et kogu võidetud raha saad kindlasti kätte. Ebaseaduslikus asutuses ei taga sulle keegi, et suur võit sulle tegelikult ka välja makstakse. Kui toimubki pettus, siis ei saa sa selle vastu ka midagi ette võtta. Seega soovitame jälgida, kas sinu valitud kasiinol on korralik tegevusluba. Kui nõnda, siis on kõik seaduslik!

Summad on maksuvabad

Kindlasti on rõõmustav teada, et kasiinost võidetud tulu on maksuvaba. Just see ongi asjaolu, mis teeb kasiinovõidu nii magusaks. Eesti veebikasiinod ja Euroopa internetikasiinod on paigad, kust võidetud rahasummad saad kätte puhtalt – makse maksma ei pea. Jälgi vaid taas, et mängiksid kasiinos, millel on tegevusluba Eestis. Kui seda ei ole, siis võib juhtuda, et võidusummalt makstavad maksud ei ole sugugi väikesed.

Kas kasiinod lasevad inimestel võita ka?

Kasiinomängudel on üks oluline faktor – õnnelik juhus. See tähendab, et kõikide õnnemängudega käib kaasas risk, kuid samas ka võimalus võita suuri summasid. Võiduvõimalused suurenevad ka siis, kui viid ennast mängureeglitega täielikult kurssi ja õpid ehk isegi mõned kavalad strateegiad.

Isegi juhul, kui näiteks jackpot’i võitmise tõenäosus tundub pea olematu, siis tegelikult ei tea sa kunagi, millal see juhtuda võib. Kindel on aga see, et kui kasiinos mängimisega algust teed, siis esialgu võta asja rahulikult, uuri, vaata ja õpi! Ära pane riski alla kohe suuri summasid. Internetikasiinodes saab mängurõõmu nautida ka demoversioonides, mängurahaga mängides. Nõnda saad meelt lahutada ja samas teadmisi koguda, ise midagi mängu panemata. Pane tähele ka boonuspakkumisi ja võta asja mõnuga ning mõistusega.

Võiduvõimalused ja boonused

Kindlasti pakub sulle kasiinot valides huvi, et millises neist kõige rohkem võidetakse ja kes pakub suuremaid boonuseid. Paljud Eesti online kasiinode kasutatavad tarkvarad on sarnased – Microgaming ja Net Entertainment – seega sarnasusi on palju. Õige ja meeldivaima leidmiseks usalda oma sisetunnet ja maitset. Võiduvõimaluste kohta ei saa raudkindlalt öelda, et ühes on need suuremad kui teised, kuna tegemist on ju õnnemängudega, kus on suur osa ka juhusel.

Enamik netikasiinodest pakub mitmesuguseid boonuseid ja mõnel neist on tõeliselt suurejoonelised pakkumised. Antakse tervitusraha ja tasuta spinne slotimängude jaoks – vali aga julgelt, milline sulle ahvatlevaim tundub.

Raha sisse ja välja – kuidas see käib?

Enamasti pakuvad internetikasiinod mitmeid viise, kuidas deposiiti teha. Tõenäoliselt saab pea kõigis sooritada pangaülekannet või tasuta mitmesuguste online rahakottide abil. Ka raha väljamaksmise võimalused on igal kasiinol tavaliselt pisut erinevad. Kõige sagedamini on nii, et raha saab välja kanda täpselt samal viisil, kui tehti sissekanne. Võimalik on, et juurde tuleb ka ülekandetasu.

Hea on teada, et üks kiiremaid ja soodsamaid variante raha kättesaamiseks on e-rahakott – nõnda tuleb kanne kohe, kuid tavapärane pangaülekanne võib võtta aega lausa kuni 3 tööpäeva.

Selleks, et sa ei peaks tegemist tegema ootamatute ja mitte eriti heade üllatustega, tasub kindlasti uurida, millised on konkreetse kasiino maksete tegemise tingimused. Kas sulle sobib ülekande tasu suurus? Kas on mingeid eeskirju, mis ei ole sulle meeltmööda?

Kas kasiinod mängivad ausalt?

Paljud inimesed ei usalda isegi internetipanka, rääkimata siis veebi vahendusel toimivast kasiinost. Kõik toimub ju arvutiprogrammide põhjal, seega pelgavad mõned mänguhuvilised, et mängijal ei lubata äkki üldse võita, st võib-olla on võidutõenäosust vähendatud.

Tegelikult see nõnda ei ole, sest teadagi on online kasiinode konkurents vägagi kõrge, seega mängijate petmine ei ole ühegi korralikult toimiva kasiino jaoks kuigi hea lahendus. Kasiinode valik on rikkalik ja konto tegemine on imelihtne, seega soovivad kõik tunnustatud kasiinod oma kliente hoida ning väärtustada, mitte petta. Kui mängijad iial ei võida, siis vaevalt, et niisugusesse kasiinosse kliendid jääda sooviksid.

Programm mängimiseks

Nagu eespool sai kirjeldatud, siis kasiinod jagunevad mänguviiside ja tarkvara põhjal kahte rühma. Ühed toimivad brauseri põhjal, kuid teistes mängides tuleb mõned mängud endale arvutisse laadida. Peamiselt siiski on kasiinod tänapäeval veebipõhised. Mängudevalik on ääretult lai – valida saab sadade eri mängude vahel, mis toimivad mugavalt otse veebilehel ning alla laadima ei pea midagi. Viimast tegevust tuleb teha siis, kui tahad mängida nt spetsiaalses pokkeritoas. See aga tähendab ka paremat graafikat, head heli ja mugavamat mängukogemust. Enamik muudest mängudest on aga veebil põhinevad, nõnda ka tuntumad Eesti online kasiinod. Lisaks on paljudes võimalik mängida kasiinomänge ka nutitelefoni või tahvelarvuti vahendusel.