Get Work

Book of Ra internetis – kuidas oma võiduvõimalusi suurendada?

Slotimasinad lahterdatakse enamasti nende mängude kategooriasse, mille võitmiseks loeb vaid puhas õnn. Sellegipoolest leiab teemal “Book of Ra internetis” küllaga nõuandeid, kuidas süstemaatiliselt mängides või strateegiaid kasutades peaks olema võimalik masinaid üle kavaldada.

Selliste artiklite läbilugemisel aga jõuab sageli siiski tõdemuseni, et vanakooli strateegiad ja trikid enam kaasaja masinate puhul läbi ei lähe. See – eest on olemas siiski mõned olulised nõuanded, mis väidetavalt aitavad slotimasinate loogikast aru saada, mis omakorda annab mängijale pisut suurema eelise, kui seda oleks vaid puhtale juhusele lootma jäädes. Tooksin mõne vettpidavama nõuande siinkohal ka ära.

Õpi tundma slotimasina väljamaksete tsüklit!

Slotimasinad töötavad enamasti teatud tsüklitena ja kuigi neid päris täpselt pole suudetud välja arvutada, on siiski selge, et sellist tsüklite süsteemi kasutavad nii Book of Ra internetis kui ka tavakasiinos kasutuses olevad automaadid. Põhireegel on selline: peale suuremat võitu, või Book of Ra Deluxe Jackpot väljalaske puhul, peale ühe neljast jackpotist võitmist, tuleks mängimine natukeseks pausile panna. Väidetavalt ei väljasta mänguautomaadid tavaliselt mitut suurt võitu järjest ja kuigi sellise juhuse testimine võib tunduda ahvatlev, soovitavad kogenud mänguautomaatidel mängijad paariks päevaks aeg maha võtta, enne kui uuesti mängima hakata. Kuna enamasti töötavad need mängud tsüklites, siis läheb peale suure võidu väljastamist aega, kuni masin end taaslaeb, et millalgi jälle uut võitu väljastada. Kui peale suurt võitu edasi mängid, jääd suure tõenäosusega oma panustatud rahast ilma.

Sea endale päevane võidueesmärk

Pole mingi saladus, et 100% inimestest, kes Book of Ra internetis mängu mängivad, unistavad üheainsa keerutusega multimiljonärideks saada. Kuid tavaliselt ei ole see lihtsalt võimalik ja paljud mängijad on ka pidanud pettuma, kui nad on kasutanud valesid mängustrateegiaid ja see pole soovitud võite sisse toonud. Nõuanne, mis aga peaks üpris hästi toimima, on endale päevase või nädalase võidueesmärgi püstitamine, mis ei oleks liiga kolossaalne ja ebarealistlik. Tasub olla pigem kannatlik ja panustada pikemale perioodile, kui on soov reaalset kasumit teenida.

Enamuses Novoline online kasiinodes, mis hetkel saadaval on, saab alustada mängimist miinimumsissemaksega 10 eurot. Sellistel lehekülgedel siinset Book of Ra internetis mängimise nõuannet kasutades, saab oma maksimumootuse seada ühe sessiooni kohta näiteks 500 – le eurole. Kui see õnnestub saavutada, saad jätkata järgmisel päeval 500 euroga kontol ja mängida 1000 – eurose limiidini. Seda protsessi saab niikaua kasutada, kuni mängija soovib võidud välja võtta. Loomulikult ei garanteeri keegi, et õnnestub ka selliseid võite saavutada, kuid pigem on oluline siin endale piiride seadmise loogika. See summa võib olla ka palju väiksem kui 500, mis ehk muudab ka eesmärgi lihtsamini saavutatavaks. Nii et mida rohkem kannatlikkust on jupikaupa ja pika perioodi jooksul mängida, seda kasumlikumaks selline taktika võib osutuda.

Soovin teile head mänguõnne ja edukat taktikate praktiseerimist!