Get Work

Book of Ra

Oma vaba aja veetmiseks on palju erinevaid võimalusi. Mõni tunneb rõõmu baarides ja restoranides käimisest, mõni läheb kinno, mõni vaatab telekat, mõni sõidab loodusesse ja mõni naudib lihtsalt kodus olemist. Kui kuulute viimaste hulka ning tunnete end kõige paremini oma kindluses, siis miks ei võiks te proovida ühtlasi pisut lisaraha võita? Üks võimalus on teha seda mängides slotimängu Book of Ra. Kõik, mida selleks vajate on arvuti, tahvel või nutitelefon ning internetiühendus.

Mängust

Book of Ra’d peetakse üheks populaarseimaks ja meelelahutuslikumaks kasiinomänguks, mis internetist leitav. Mängu eripära on seotud Vana-Egiptuse saladusliku temaatika kasutamisega, kus võid end kujutleda arheoloogi rollis, otsides müstilist raamatut, mis selle omaniku rikkaks teeb. Mängul on suurepärane graafika ning seda saadavad idamaised heliefektid, et mängukogemust autentsemaks teha ning rohkem elamusi pakkuda. Book of Ra loojad Novoline ja Gaminator on praeguseks mängust loonud kaks versiooni: Book of Ra Classic ja Book of Ra Deluxe.

Mängu põhimõte

Mängu Classic versioonis on viis rullikut ning üheksa panuseliini, ent Deluxe versioonis on tehtud visuaalseid uuendusi ning panuseliine kokku kümme. Mängu eesmärk on saada vasakult paremale järjest kolm kuni viis ühesugust sümbolit. Raamatumärk on peamine boonussümbol. Saades neid vähemalt kolm, algab boonusmäng. Kusjuures ei pea raamatud asuma panuseliinil, vaid lihtsalt ekraanil.

Boonusmäng

Boonusmängus saate kümme tasuta spinni, milles juhuslikult valitud sümbol on võiduvõimalusi suurendav jokker.

Kas pean rakenduse alla laadima?

Arvutis Book of Ra’d mängides te ühtegi programmi alla laadima ei pea, kuna mäng töötab ka tavalises veebibrauseris nagu Firefox või Chrome. Peate leidma vaid vastava autoriseeritud kasiinoportaali, mis seda mängu pakub, enamasti tegema seal ka esimese sissemakse, ning oletegi mänguks valmis.